fbpx

Przepyszne oraz pełnowartościowe

Liofilizowane śniadania i obiady z naszej oferty to pełnowartościowe posiłki, przygotowane ze zdrowych składników. Doskonale sprawdzają się podczas dłuższych oraz krótszych podróży. Świetnie skomponowane smaki sprawiają, że spożywanie liofilizowanych dań obiadowych z Lyommy to czysta przyjemność. Wiemy, jak spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających konsumentów. Warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

Szybkie w przygotowaniu liofilizowane śniadania i obiady

Jeśli wybierasz się w podróż, zabierz ze sobą szybki w przygotowaniu posiłek liofilizowany. Gotowe dania wystarczy zalać wrzątkiem i poczekać 10 minut. Liofilizowany Lyommy dodadzą Ci energii i pozwoli zaoszczędzić czas. Niewielkie rozmiary dań pozwalają zabrać je niemal w każde miejsce.

Zdrowe posiłki liofilizowane

W składzie liofilizowanych dań nie znajdziecie sztucznych polepszaczy smaku czy konserwantów. Nasze jedzenie turystyczne jest świeże i naturalne — konserwowane jedynie przez proces liofilizacji. Dzięki temu zachowuje wartości odżywcze, witaminy oraz minerały. Liofilizowane śniadania i obiady dodadzą Wam sił oraz sprawią, że z chęcią będziecie podejmowali się nowych wyzwań!

Spróbuj teraz! Nasze jedzenie liofilizowane zamówisz łatwo i z szybką dostawą.