Nasi Partnerzy

Jesteśmy głęboko przekonani, że osiągnięcie sukcesu staje się bardziej realne przy wsparciu solidnych partnerów. Dlatego ścisłe relacje, które utrzymujemy z wiodącymi firmami i instytucjami, stanowią fundament naszej działalności.
Dołącz do nas w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań - razem możemy osiągnąć więcej!

 

Arena Wspinaczkowa Makak to największa w Warszawie centrala wspinaczkowa z drogami do 18 metrów w pionie i 30 metrów w przewieszeniu. Prawie 2900 metrów kw. ściany. Ogromna hala do wspinania z liną, 104 stanowiska. Ponad 200 dróg o trudnościach od 4 do 8a. Taśmy autoasekuracyjne. Obwodownia, kampus i Moonboard. Nowoczesna boulderownia (500 m.kw. panelu w pierwszym etapie)! Strefa dla dzieci. Sklep ze sprzętem wspinaczkowym. Bar z pyszną kawą. I wyjątkowy kot Mak.

https://arenamakak.pl/

 

Misją Woda Góry Las jest zapewnianie turystom i harcerzom ekwipunku pozwalającego na swobodne i bezpieczne podróżowanie w każdych warunkach. Dostarczamy sprzęt niezbędny zarówno podczas krótkich wycieczek, jak i wypraw w najbardziej odległe zakątki Świata. Doradzamy i inspirujemy, by świat przygody był jeszcze bliższy naszym klientom.

https://www.wgl.pl/

 

Szerpowie Nadziei to harcerze i miłośnicy gór, którzy postanowili podzielić się swoją pasją z osobami z niepełnosprawnościami. Dzięki ich pomocy, osoby te mogą spełniać swoje marzenia o podziwianiu gór. Szerpowie wnoszą w tę misję wiele trudu i determinacji. Często dosłownie, na swoich plecach, wspierają niepełnosprawnych podczas wspinaczek. Kasprowy Wierch, Kościelec, Morskie Oko i Murowaniec, to tylko część celów jakie obrali wolontariusze ze swoimi skarbami, czyli osobami niepełnosprawnymi, które poprowadzili, lub wnieśli w Tatry.

https://www.facebook.com/SzerpowieNadziei/

 

Przewodnią ideą Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą” jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Inicjatorem Programu „Zdążyć z Pomocą” był prof. Zbigniew Religa.

https://dzieciom.pl/