Zapraszamy do współpracy!

 

W Lyommy obalamy mit, że liofilizacja powoduje pogorszenie smaku! To przełomowe podejście na polskim rynku.

Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie liofilizatów o doskonałym smaku to odpowiedź na to wyzwanie.

Jesteśmy znacznie więcej niż tylko producentem. Nasze podejście bardziej przypomina manufakturę, gdzie każde danie jest starannie opracowywane z dbałością o wszystkie detale. Autorski proces liofilizacji sprawia, że posiłki Lyommy są wyjątkowe, a przy tym zachowują autentyczny smak i jakość – są odwzorowaniem posiłków przygotowanych w domowym zaciszu.

Nasza filozofia

Liofilizacja bez kompromisów: Siła płynie z natury, dlatego do naszych posiłków nie dodajemy żadnych konserwantów oraz polepszaczy smaku. Dbamy o każdy etap produkcji, zapewniając niepowtarzalność smaku i jakość naszych produktów.

Partnerstwo z Lyommy

Wartość oparta na zaufaniu: Budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nasze cele są zbieżne z celami naszych kontrahentów, dlatego dążymy do osiągania ich wspólnie.

Indywidualne rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb: Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego chętnie przygotujemy ofertę z korzystnym systemem rabatowym i rozliczeniowym.

Dlaczego Lyommy?

  • Doskonałość Smaku: Nasze produkty zachowują autentyczny smak i wartości odżywcze – przełom na polskim rynku!
  • Zaufanie i Partnerstwo: Budujemy długoterminowe relacje oparte na wzajemnym poszanowaniu.
  • Elastyczność w Działaniu: Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.

Propozycja współpracy

1. Dystrybucja hurtowa: Jesteśmy otwarci na współpracę z dystrybutorami zapewniającymi dostęp do naszych produktów na różnych rynkach.

2. Współpraca B2B: Możemy dostosować naszą ofertę pod konkretne potrzeby firm, zapewniając najwyższą jakość posiłków liofilizowanych.

3. Program partnerski: Poszukujemy partnerów, którzy chcieliby promować nasze produkty w ramach swojej działalności outdoorowej, social mediów, programów lojalnościowych, itp.

Zapraszamy do kontaktu

Razem możemy stworzyć wyjątkowe rozwiązania, dostosowane do potrzeb Twojej firmy i Twoich klientów!

Zadzwoń lub napisz:

+48 518 369 838

 sklep@lyommy.pl