fbpx

Płatność PayPo – jak to działa?

 

Kup teraz, a zapłać nawet za 30 dni… Brzmi interesująco? Bez wątpienia. Teraz i Ty możesz skorzystać z takiego rozwiązania zamawiając posiłki liofilizowane Lyommy!

 

Co to jest PayPo? Ile masz czasu na uregulowanie płatności? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj. Poznaj zasady działania tego wygodnego sposobu płatności.

Paypo to nazwa, która powstała z połączenia języka angielskiego i polskiego. Zgrabnie ukute są dwa słowa: »pay« (po angielski płacić) oraz polskiego słowa »po«. To wygodna forma płatności, która umożliwia odroczenie płatności nawet do 30 dni lub opłatę na raty, bez obciążenia dodatkowymi kosztami.

Jak to działa? Nic prostszego. Zamiast natychmiastowego rozliczenia, wybierasz opcję opłacenia później i PayPo płaci za Twoje zakupy. Ty masz czas na uregulowanie zapłaty później. A kiedy nadejdzie to „później”? Masz aż 30 dni na dokonanie płatności – elastyczność, jakiej potrzebujesz, bez presji terminu.

Teraz, gdy poznajesz Paypo, z pewnością nurtuje Cię kwestia haczyka? Tutaj jednak nie ma ukrytych pułapek. Jeżeli nie uregulujesz płatności w ciągu 30 dni, Paypo rozłoży ją na dogodne dla Ciebie 4 raty. Proste, uczciwe, bez haczyków oraz dodatkowych opłat.

Jak skorzystać z PayPo na Lyommy.pl?

Płatność PayPo jest bardzo prosta. Nie musisz się nigdzie rejestrować, aby móc skorzystać z tej formy płatności. Jednak PayPo poprosi Cię o niektóre dane, aby móc za Ciebie zapłacić.

1) W koszyku zostaw wybraną formę płatności Przelewy24, bo za jej pośrednictwem dostępny jest PayPo.

2) Po kliknięciu „Kupuję i płacę” trafisz na bezpieczną stronę Przelewy24, na której wybierz „Raty i płatności odroczone”.

3) Tam znajdziesz metodę płatności PayPo.

 

Teraz możesz cieszyć się smakiem podróży i opłacić swoje zakupy dopiero po powrocie. To wygodny sposób na spokojne planowanie wypraw bez martwienia się o natychmiastowe płatności.

 

Zamów posiłki Lyommy i zyskaj swobodę płatności dzięki PayPo!